ליווי עסקים למכירות

ליווי עסקים - פריצות דרך

ליווי עסקים למכירות

כך תהפוך "ליד" טלפוני או פגישה פרונטאלית – לעסקה רווחית בקלות ובמהירות!

כדי לשמור על העסק שלך פעיל, יעיל ורווחי אתה צריך להיות כל הזמן עם היד על הדופק. להכיר את קהל היעד שלך, ללמוד אותו, להפוך את הקשר שלך איתו לקבוע, ליצור קישורים איכותיים שיניבו בסופו של דבר עסקאות רווחיות.

מיתוג מקצועי, שמותאם לסוג העסק, לשפת קהל היעד שלו ולמסרים שהוא רוצה להעביר, יזרים אל העסק עוד ועוד לידים – קישורים אל לקוחות פוטנציאליים שמעוניינים במוצר או בשירות שלך. אחרי שקיבלת את הלידים האלו, הגיע הזמן לסגור עסקאות!

פריצות דרך – יהודה צפרי מלווה ומדריך אותך בעולם המכירות ועוזר לך ליצור מערך מכירות מוצלח עבור העסק שלך, כזה שיעזור לך להגדיל את היקפי העסקאות.

פריצות דרך – ליווי עסקים למכירות מוצלחות

ב-פריצות דרך – יהודה צפרי  אני נשען על ניסיון רב בתחום השיווק והמכירות ועל רקע רב בתחום השיווק באינטרנט. העבודה שאני עושה עבור חברות וארגונים מבוססת על שנים רבות של ניסיון עשיר וידע עצום ורחב בתחומי השיווק והמכירות.

במסגרת השירותים שלי אני מספק שירותי אימון אישי וצמוד. תהליך האימון ילווה אותך ואת העסק שלך ויעניק לך פתח למיומנויות מתקדמות שיסייעו לך:

* למכור מוצרים ושירותים בקלות ובמהירות באמצעות הטלפון

* לטפל ביעילות בליד במכירה טלפונית ולסיים בסגירת עסקה

* לשמר לידים למכירה – גם כאשר הלקוח עדיין לא בשל לקניה

* לשפר את יחס הסגירות מול כמות הלידים הנכנסת

* ליצור תנאים אידיאלים למכירה פרונטאלית

* לבצע אפסלים – להגדיל את היקף המכירה –  בזמן המכירה

* לבנות מועדון לקוחות נאמן – שיחזור ויקנה ממך שוב ושוב (כמעט בלי מאמץ)

מאחורי פריצות דרך עומד יהודה צפרי, מאמן אישי ועסקי, חבר לשכת המאמנים ובעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום השיווק באינטרנט. השילוב בין מיומנויות וידע בשיווק דיגיטלי, יסודות האימון העסקי והאישי וניסיון רב בתחום של ליווי עסקים למכירות, מאפשר ללקוחותיי להנות מהתוצאות הטובות ביותר ומיצירת רווחים לאורך זמן.

איך זה עובד?

עבור כל לקוח שפונה אליי אני בונה אסטרטגיית שיווק ומכירות מדויקת, שמתאימה לשפה של העסק שלו. אני דואג ליצירת מיתוג נכון, לקמפיינים ולקידום נכון במדיות הדיגיטליות השונות ולהטמעה של תהליכים שיווקיים שישפרו את המכירות בעסק. אני מטפל גם בסוגיות ובעיות שיכולות להיות מעצור להצלחה, באמצעות כלים אימוניים שמסייעים לעסק ולבעליו לקחת צעד נוסף קדימה.

זהו תהליך ליווי עסקים למכירות שלב אחר שלב, תוך טיפול מסור ויחס אישי לכל לקוח ולקוח. ב-פריצות דרך – יהודה צפרי אני שם את העסק שלך על הכוונת ודואג להעלות את מכירות העסק מעלה, תוך יישום תהליכים ממוקדים המותאמים לקהל היעד.

אם אתה רוצה ליהנות מליווי, ייעוץ והדרכה בדרך להצלחת העסק שלך ולרווחים גדלים צור איתנו קשר עוד היום ונלך איתך צעד אחר צעד אל ההצלחה.

התקשרו אלינו

 054-4509095

כתבו לנו

[email protected]

צור קשר

כתוב לנו הודעה ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית

התחל להקליד והקש Enter כדי לחפש