אימון אישי

אימון אישי - יהודה צפריאימון אישי

מלווה אותך במסע להגשמת המטרות האישיות והעסקיות שלך

לכל אחד ואחת מאיתנו יש מטרות בחיים. יש מי שרוצה למצוא את הכיוון המקצועי שלו, אחר רוצה להקים סטארט אפ מרעיון שעליו הוא חושב לאורך שנים, יש מי שרוצה לשפר מיומנויות של תקשורת בין אישית.

המטרות האלו מלוות אותנו בדרך כלל לאורך שנים. לעיתים קרובות, המעצורים בדרך הם הדברים שאנחנו צריכים לשנות בעצמנו, על מנת לפרוח ולשגשג ויותר מהכל – להגשים את המטרה שלנו. אימון אישי כפי שאני מציע ללקוחותיי עוזר למצוא את המכשולים, המעצורים והעצירות בדרך ומאפשר לך לטפל בהם ולהמשיך הלאה.

אימון אישי שנותן לך כלים להתפתחות אישית

מאחורי פריצות דרך עומד אני – יהודה צפרי, חבר בלשכת המאמנים ומאמן אישי ועסקי מזה שנים. במהלך השנים צברתי ניסיון רב באימון אישי ועסקי של אנשי עסקים ואנשים פרטיים שחיפשו להניע תהליך של התקדמות ופתרון, צבירת השגים והגשמת מטרות.

את הכלים שמעניק האימון האישי ואיתו גם האימון העסקי, אני מעביר הלאה אל לקוחותיי היקרים. הכלים האימוניים משולבים בחבילה של שירותים שיווקיים ועסקיים שמסייעים לבעלי עסקים להגשים את מטרות העסק ולצבור הצלחות והשגים.

אלו הדברים שמאפיינים את האימון האישי שלנו
  •         מיקוד במטרות לעתיד
  •         בניית אסטרטגייה אישית
  •         חיפוש ומציאת כלים להתמודדות עם מעצורים וקשיים
  •         בניית תהליכי מחשבה שמסייעים להתמודד עם התנגדויות בתוכנו
  •         אימון אישי בהתאמה מיוחדת לכל לקוח
תהליכי אימון אישי בהתאמה לכל לקוח – בלי שעון עצר

תהליך אימון אישי הוא תהליך אינדיבידואלי שיש לו קצב משלו. לכל אחד מאיתנו יש מטרות אחרות, יש קשיים אחרים ויש מעצורים משתנים שמקשים עליו להגיע אל המטרות ולהגשים אותן. מפגשי האימון האישי והליווי שאני מציע דרך פריצות דרך – יהודה צפרי מותאמים אישית לכל לקוח.

אני חורט על הדגל את עקרונות השירות האישי והממוקד, את האפשרות להיות זמין עבור הלקוחות שלי בכל עת, בלי לשים שעון עצר על היד בכל פגישה או בכל שיחת טלפון. אני נמצא שם כדי ללוות את הלקוחות שלי בתוך התהליכים האישיים ולהגיע להשגים שמרגשים בכל פעם מחדש.

אני מזמין גם אותך ליהנות מאימון אישי ממוקד, יעיל ופרטני שיעזור לך להגיע לתוצאות נפלאות ולהגשים את מטרותיך.

אם אתה רוצה ליהנות מליווי, ייעוץ והדרכה בדרך להצלחת העסק שלך ולרווחים גדלים צור איתנו קשר עוד היום ונלך איתך צעד אחר צעד אל ההצלחה.

התקשרו אלינו

 054-4509095

כתבו לנו

[email protected]

צור קשר

כתוב לנו הודעה ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית

התחל להקליד והקש Enter כדי לחפש