שיווק דיגיטלי ומיתוג לעסקים

שיווק דיגיטלי ומיתוג לעסקים - פריצות דרךשיווק דיגיטלי ומיתוג לעסקים

יצירת בולטות וייחודיות לעסק שלך, בעזרת תוכנית אסטרטגית וכלים שיווקיים עוצמתיים ומושכי לקוחות!

העולם הדיגיטלי העניק לנו בעלי העסקים שפע רב של אפשרויות ובמקביל העצים את התחרות על כל לקוח. כל לקוח שצריך מוצר או שירות כלשהו מתחיל את המסע אליו באינטרנט. הוא נכנס לאינטרנט ומחפש את נותן השירות או את המוצר דרך מנועי החיפוש, הרשתות החברתיות ואתרי האינטרנט התדמיתיים.

בכל פעם מחדש הוא מעניק לנו אתגר – לבלוט מעל כולם, להצטיין, להיות שם כשהוא מחפש את המוצר או השירות ולאפשר לו להגיע אלינו בדרך הכי מהירה. זאת אנחנו עושים באמצעות אסטרטגיה נכונה של שיווק דיגיטלי ותהליכי מיתוג לעסק שמדברים בשפה של קהל היעד שלו.

על מנת להצליח בשוק תחרותי כל כך, אשר משתנה בכל רגע נתון, חשוב ואף הכרחי ליצור מיתוג חזק שייצור בולטות, וייחודיות – וימשוך יותר ויותר לקוחות!

כיצד ניצור יחד מיתוג מוצלח לעסק?

מיתוג מוצלח מתבסס על בניית אסטרטגייה מדויקת, שמתאימה לקהל היעד וליעדים השיווקיים של העסק. הוא מתבסס על נראות חזקה, על תיאום בין כל החזיתות, מהבלוג ועד לעמוד הפייסבוק העסקי, מדפי הנחיתה ועד לדפי המכירה.

יותר מהכל – הוא מתבסס על שפה אחידה ומכבדת שמייצגת את העסק שלך על כל יתרונותיו.

פריצות דרך – יהודה צפרי  מומחה מוביל ליצירת מיתוג באינטרנט לעסקים, חברות וארגונים, מעניק תוכנית ליווי מובילה ומקיפה, היוצרת עבורך את המיתוג הנכון שיגיע אל קהל היעד שלך בצורה העוצמתית ביותר – ויגדיל בצורה משמעותית את המכירות שלך!

כיצד בנויה תוכנית הליווי שלי?

תוכנית הליווי ליצירת מיתוג באינטרנט כוללת:

*          בניית תכנית עבודה אסטרטגית ומקיפה ליצירת נוכחות באינטרנט

*        יצירת תנועה וחשיפות בהתאם לתכנית העבודה

*         בניית קמפיינים של שיווק דיגיטלי באמצעות דפי נחיתה ודפי מכירה

*         בניית קמפיין מסרים שיווקיים במערכת דיוור

*         בניית קמפיינים פרסומיים בגוגל וברשתות חברתיות

*          ליווי והדרכה ביצירת סרטוני וידאו מקצועיים

*      ליווי והדרכה ליצירת פעילות עסקית מצליחה בפייסבוק

באמצעות תוכנית שיווק דיגיטלי מקיפה המותאמת אישית לצרכיו של כל עסק, יצירת קמפיינים פרסומיים מוקפדים ובניית מיתוג מדויק אנחנו יוצרים לעסק שפה שיווקית ומכירתית שעוזרת לו לשמור על המומנטום, מזניקה אותו קדימה ומביאה אותו להשגים.

הניסיון המקצועי שרכשתי לאורך השנים בליווי עסקים מכל התחומים עוזר לי בכל פעם מחדש למצוא עבור לקוחותיי את השביל הנכון ליצירת מיתוג ומשפכי שיווק דיגיטליים לאינטרנט, אשר עובדים בשבילם ויוצרים רווחים בעסק.

אם אתה רוצה ליהנות מליווי, ייעוץ והדרכה בדרך להצלחת העסק שלך ולרווחים גדלים צור איתנו קשר עוד היום ונלך איתך צעד אחר צעד אל ההצלחה.

התקשרו אלינו

 054-4509095

כתבו לנו

[email protected]

צור קשר

כתוב לנו הודעה ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית

התחל להקליד והקש Enter כדי לחפש